GOOGLE REKLAM DANIŞMANLIĞI

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Reklamlarınızı oluşturup, işletmenizle ilişkili kelime veya deyimler olan anahtar kelimelerinizi belirliyoruz.

Reklamlarınız Google'da Görünür

İnsanlar Google'da anahtar kelimelerinizden birini aradığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Böylece, zaten sizinle ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapıyor olursunuz.

Müşteri Kazanıyorsunuz

İnsanlar satın almak veya hakkınızda bilgi edinmek için reklamınızı tıklayabilir. Bu kadar kolaydır!

Neden İşe Yarıyor

Google'da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Google'ın arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, AdWords, Google'da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir.

Ölçülebilir Değer

Aylık ve günlük üst maliyetinizi siz belirlersiniz ve sürpriz tutarlarla karşılaşmazsınız.

Bütçenizi Belirleyin

Minimum harcama sorumluluğunuz yoktur. AdWords için ödediğiniz tutar tümüyle size kalmıştır. Örneğin, günlük bütçe olarak 7,5 YTL belirleyebilir ve reklamınız her tıklandığında 7,5 kuruş ödemeyi seçebilirsiniz.

Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yapın

Reklamlarınız görüntülendiğinde değil, yalnızca reklamlarınız tıklanırsa ödeme yaparsınız.

Doğru Hedef Kitleye Ulaşın, Reklamınız Hemen Yayınlansın!

AdWords, dünyanın bir numaralı arama motoru olan Google'ın sunduğu reklam hizmetidir. AdWords ile internet kullanıcılarına belirli ürünler ya da hizmetler hakkında bilgi aradıkları sırada ulaşıp, ilgili ziyaretçileri sunduğunuz ürünlere ya da hizmetlere yöneltebilirsiniz. AdWords'ün tıklama-başı-maliyet tabanlı fiyatlandırması ile, yalnızca reklamınıza tıklandığında ödeme yaparsınız ve böylece masraflarınızı kontrol altında tutmanız kolaylaşır.

Güncel raporlar ile, sitenizin en sık ziyaret edildiği saatler, ülkeler, hangi linkler üzerinden ziyaret edildiği ve buna benzer bir çok yararlı bilgiler periyodik olarak size ulaştırılır.